calendar-circle

اخبار روز

12:48 ب.ظ / 28 فروردین 1403

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

بسیاری از بیماران و سالمندان برای درمان و بهبود حال شان به استفاده از تجهیزات پزشکی نیاز دارند، در این مقاله از ماندگار گلد، بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی را معرفی خواهیم کرد.

1. تجهیز سلامت

شرکت تجهیزات پزشکی تجهیز سلامت مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

شرکت تجهیز سلامت همزمان شرکت خدمات پرستاری در منزل سپید گستر را نیز ایجاد کرد که این شرکت با اعزام پزشک، پرستار سالمند و کودک و بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، فیزیوتراپ به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : اتوبان نواب جنوب به شمال نرسیده به پل کمیل مجتمع کالای پزشکی ایران (پاساژ اقاقیا) طبقه همکف واحد ۷ و ۸

تلفن : 09120863174

2. سپید گستر

سپید گستر مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در منزل سپید گستر جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.

خدمات پرستاری در منزل سپید گستر با اعزام پزشک، پرستار سالمند و پرستار کودک ، پرستار بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

از دیگر خدمات این مرکز اجاره تجهیزات پزشکی و خدمات تزریقات در منزل و پانسمان در منزل می باشد.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : میدان ولیعـصر، خیابان کریم خان، ابتدای خیابان حافظ، نبش کوچه هورچهر، پلاک2 طبقه4، واحد7

تلفن : 02188928334

3. پرستار تهران

شرکت پرستار تهران در سال 1390 تأسیس شد و با شماره مجوز 263931-3 در تاریخ 1401/03/10 از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران خدمات زیر را ارائه می دهیم.

ارائه خدمات پزشکی تزریقات و پانسمان در منزل، پرستاری در منزل، پاراکلینیکی، اجاره تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران – خیابان کریم خان

تلفن : 02188854278

4.تجهیزات درمان

تجهیزات درمان از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات پزشکی در تهران آغاز نمود و تجهیزات پزشکی اعم از دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه ونتیلاتور، دستگاه فشارسنج، دستگاه الکتروکاردیف، مانیتور علائم حیاتی، تخت بیمارستانی و… را با ارزانترین قیمت به دست شما مشتریان عزیز در سراسر ایران می رسانیم.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران نواب 

تلفن : 02155435360

5. درمان کالا

گروه درمان کالا در سال 1391 تاسیس شد و تا کنون بر ارائه مرجعی مطمئن و تخصصی جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی تمرکز و فعالیت نموده است. درمان کالا در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی، اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک darmankala.com نموده است. تامین مطمئن، سریع و اقتصادی نیاز کاربران با بالاترین کیفیت کالائی و خدماتی از اولویتهای درمان کالا میباشند. فراهم نمودن پرتال الکترونیکی و سیستم سفارشگیری تلفنی (برای کاربرانی که با این روش ارتباطی راحتترند) در راستای تامین هرچه راحت تر و موثرتر اهداف ما و نیاز کاربران بوده اند. محصولات در چهار گروه اصلی شامل پزشکی حرفه ای، مصرف خانگی، کالاهای مصرفی و بهداشتی دسته بندی و عرضه شده اند.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران، تقاطع شریعتی و میرداماد به سمت پایین، پلاک 1150، ساختمان 2000، واحد 7 و 12

تلفن : 02122909200

6. آریا مدیک

این مجموعه فعالیت خود را درسال ۱۳۹۳ آغاز نموده است و همیشه سعی در ارائه بهترین و با کیفیت خدمات داشته و اولویت این مجموعه مشتری مداری و جلب رضایت مصرف کننده میباشد.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تبریز – خیابان ۱۷ شهریور جدید روبروی برج آذربایجان ساختمان پاستور – تجهیزات پزشکی آریا طب

تلفن : ٠٤١٣٥٥٦٨٧٤٥

7. سدان

به فروشگاه اینترنتی سدان مد، مرجع تخصصی خرید تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی، خوش آمدید. ما به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین تجهیزات پزشکی در ایران، با بیش از 5000 کالای پزشکی متنوع، آماده پاسخگویی به نیازهای متفاوت شما هستیم، از دستگاه‌های پیشرفته پزشکی گرفته تا لوازم مصرفی و ضروری، همه چیز در اینجا یافت می‌شود، اهمیت دادن به کیفیت و استاندارد بین‌المللی در انتخاب تجهیزات پزشکی، اولویت اصلی ما در سدان مد است.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران – بزرگراه نواب شمال – نرسیده به پل کمیل – خیابان محبوب مجاز – خیابان خوشیاران جنوبی – بالاتر از بانک پاسارگاد – پلاک 16

تلفن : 55434195

8. طب تولید

با توجه به نیاز هموطنان عزیزمان به استفاده از کالا و تجهیزات درمانی در فرآیند بهبودی و نیاز پزشکان ، بیمارستان ها و مراکز درمانی به کالاهای مصرفی پزشکی بر آن شدیم که با فراهم آوردن مرجع آنلاین خرید این گونه از تجهیزات شما را در این امر مهم و حیاطی همراهی نماییم.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : خیابان ولیعصر نرسیده به جمهوری بالاتر از کوچه سینما کالای پزشکی خلیج فارس پلاک ۱۱۹۱

تلفن : 91303236 – 021

9. زیمانو

معنای زیما در زبان اوستایی به معنی زمین می باشد. زیست در زیما یعنی زندگی و حیات جاودانه و حفاظت از زمینی که در آن زیست می کنیم. “زمین، 114 میلیون سال پیش، صبح، درست پیش از دمیدن آفتاب، نخستین گل سیاره ا­ی ما گلبرگ­هایش را باز می کند تا به روی خورشید بوسه بزند. پیش از این واقعه مهم، که خبر یک دگرگونی انقلابی در حیات گیاهی بود، زمین، به مدت میلیون ها سال، پوشیده بود از خزه و گیاه. احتمال داده می شود نخستین گل جهان چندان عمر نکرده باشد، و گلها ها باید پدیده ای کمیاب در آنزوا بوده باشند، زیرا در آن زمان، شرایط نباید برای رشد گل ها چندان مناسب بوده باشد.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : ضلع شمال غربی پل سیدخندان، نبش خیابان پیشداد، پلاک 1 واحد 9

تلفن : 02191302797

10. التیام

فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی در ایران در سال 1384 تاسیس شد و هم اکنون در ضمینه پخش و توزیع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به سرتاسر ایران مشغول به فعالیت می باشد، این مجموعه توانسته با کسب مجوزهای لازم از قبیل iMED از اداره کل تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو، نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و همچنین نماد ستاد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و قرار دادن لوگو و لینک استعلام و اعتبارسنجی آنها در پاورقی سایت ، اطمینان شما کاربران گرامی را کسب نماید.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی
بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی

آدرس : تهران ، خیابان ولیعصر ، نرسیده به سه راه جمهوری ، پلاک 1200 ( پاساژ ولیعصر ) ، طبقه اول ، واحد 148

تلفن : 09198168033

اشتراک گذاری:

mandegargold

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

لورم ایپسوم متن ساختــگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیــک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *